FCM1608KF-301T05
MFR.Part #
FCM1608KF-301T05
JLCPCB Part #
C133935
Description
-55℃~+125℃ 1 300Ω@100MHz 350mΩ 500mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS