FCM1005KF-221T01
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
FCM1005KF-221T01
JLCPCB Part #
C155044
Package
0402
Description
1 100mA 220Ω@100MHz 400mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS