AHP201610HF-1R5M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
AHP201610HF-1R5M
JLCPCB Part #
C133908
Package
SMD
Description
1.5uH 120mΩ 2.1A ±20% SMD Power Inductors ROHS