35RASMT4BHNTRX
Extended
Manufacturer
Switchcraft
MFR.Part #
35RASMT4BHNTRX
JLCPCB Part #
C4992744
Package
插件,14.5x6.2mm
Description
-25℃~+85℃ 250V 3.5mm Headphone Jack 3A Copper alloy Silver 插件,14.5x6.2mm Audio Connectors ROHS