SC2512J2R40G1WNKH
MFR.Part #
SC2512J2R40G1WNKH
JLCPCB Part #
C7422017
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4Ω 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS