SC0603F1102F2BNRH
Extended
Manufacturer
Sunway
MFR.Part #
SC0603F1102F2BNRH
JLCPCB Part #
C5141029
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS