SC0402J7502F2ANRH
MFR.Part #
SC0402J7502F2ANRH
JLCPCB Part #
C5356303
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS