SC0402F8202F2ANRH
MFR.Part #
SC0402F8202F2ANRH
JLCPCB Part #
C5356155
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS