SC0402F6202F2ANRH
MFR.Part #
SC0402F6202F2ANRH
JLCPCB Part #
C5356152
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS