SC0402F2323F2ANRH
MFR.Part #
SC0402F2323F2ANRH
JLCPCB Part #
C5356131
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS