SC0201F3004G1BNRH
MFR.Part #
SC0201F3004G1BNRH
JLCPCB Part #
C5356116
Description
-55℃~+125℃ 25V 3MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS