SC0201F1002G1BNRH
Extended
Manufacturer
Sunway
MFR.Part #
SC0201F1002G1BNRH
JLCPCB Part #
C3152014
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS