SMW5025S142LTT
MFR.Part #
SMW5025S142LTT
JLCPCB Part #
C22386591
Package
SMD-4P,5x5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 100Ω@10MHz、1.4kΩ@100MHz 10mΩ 50V 56mΩ SMD-4P,5x5mm Common Mode Filters ROHS