SMW1356S122NTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SMW1356S122NTT
JLCPCB Part #
C41407008
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.17mH@200kHz 1.22A 1kV 2 200mΩ SMD,12.7x12.7mm Common Mode Filters ROHS