SLW6028S150MST
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLW6028S150MST
JLCPCB Part #
C206362
Package
SMD,6x6mm
Description
1.45A 1.75A 125mΩ 15uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS