SLW201610PR47MST
MFR.Part #
SLW201610PR47MST
JLCPCB Part #
C207856
Package
SMD
Description
3.1A 4.7A 470nH 49mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS