SLO0660T100MTT
MFR.Part #
SLO0660T100MTT
JLCPCB Part #
C22370516
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
10uH 29.82mΩ 5A 6.8A Molded Inductor ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS