SLO0412T4R7MTT
MFR.Part #
SLO0412T4R7MTT
JLCPCB Part #
C22386595
Package
SMD,4.5x4.2mm
Description
1.8A 175mΩ 2.2A 4.7uH Molded Inductor ±20% SMD,4.5x4.2mm Power Inductors ROHS