SLO0320T1R0MTT
MFR.Part #
SLO0320T1R0MTT
JLCPCB Part #
C5279993
Package
SMD,3x3mm
Description
19.2mΩ 1uH 6A 7.3A Molded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS