SLD10D50S-101MTT
MFR.Part #
SLD10D50S-101MTT
JLCPCB Part #
C182198
Package
SMD,10.5x10.14mm
Description
1.3A 100uH 253mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.14mm Power Inductors ROHS