SLB2915P150MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLB2915P150MTT
JLCPCB Part #
C20623968
Package
SMD,28x27mm
Description
15uH 16A 2.5mΩ 30A Flat-wire wound inductor ±20% SMD,28x27mm Power Inductors ROHS