SCW3225H2R2MTT
MFR.Part #
SCW3225H2R2MTT
JLCPCB Part #
C2842776
Description
10@7.96MHz 2.2uH 260mΩ 480mA 65MHz ±20% 1210 Inductors (SMD) ROHS