SCW3225H100KTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCW3225H100KTT
JLCPCB Part #
C2842780
Package
1210
Description
1.105Ω 10uH 15@2.52MHz 220mA 28MHz ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS