SCC0603C1N5BSP
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCC0603C1N5BSP
JLCPCB Part #
C412055
Package
0201
Description
1.5nH 10GHz 120mΩ 13@500MHz 420mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS