SZ1608G220TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SZ1608G220TF
JLCPCB Part #
C316343
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 200mΩ 22Ω@100MHz 800mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS