SWPA5040S6R8MT
MFR.Part #
SWPA5040S6R8MT
JLCPCB Part #
C36411
Package
SMD,5x5mm
Description
2.5A 2.9A 56mΩ 6.8uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS