SWPA4020S3R3MT
MFR.Part #
SWPA4020S3R3MT
JLCPCB Part #
C83424
Package
SMD,4x4mm
Description
1.4A 3.2A 3.3uH 91mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS