SWPA4018S3R3MT
MFR.Part #
SWPA4018S3R3MT
JLCPCB Part #
C36406
Package
SMD,4x4mm
Description
1.23A 2.9A 3.3uH 90mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS