SWPA3012S5R6MT
MFR.Part #
SWPA3012S5R6MT
JLCPCB Part #
C96841
Package
SMD,3x3mm
Description
226mΩ 5.6uH 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS