SDWL1608C82NGSTFN01
MFR.Part #
SDWL1608C82NGSTFN01
JLCPCB Part #
C2988102
Description
1.7GHz 34@150MHz 400mA 540mΩ 82nH Wire-wound chip inductor ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS