SDWL1608C7N5JSTFM01
MFR.Part #
SDWL1608C7N5JSTFM01
JLCPCB Part #
C408722
Description
35@250MHz 6GHz 7.5nH 750mA 82mΩ Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS