SDWL1608C5N6SSTFM01
MFR.Part #
SDWL1608C5N6SSTFM01
JLCPCB Part #
C408719
Description
35@250MHz 5.6nH 6GHz 750mA 82mΩ Wire-wound chip inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS