SDWL1005C9N3JSTFM01
MFR.Part #
SDWL1005C9N3JSTFM01
JLCPCB Part #
C408680
Description
140mΩ 25@250MHz 5.5GHz 540mA 9.3nH Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS