SDWL1005C2N4SSTFM01
MFR.Part #
SDWL1005C2N4SSTFM01
JLCPCB Part #
C408639
Description
2.4nH 20@250MHz 50mΩ 6GHz 850mA Wire-wound chip inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS