SDCL1005C15NHTDF
MFR.Part #
SDCL1005C15NHTDF
JLCPCB Part #
C6472944
Description
15nH 2.3GHz 300mA 500mΩ 8@100MHz ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS