MPL2016S3R3MHT
MFR.Part #
MPL2016S3R3MHT
JLCPCB Part #
C98336
Package
0806
Description
1.2A 120mΩ 3.3uH 40MHz Multilayer inductor ±20% 0806 Inductors (SMD) ROHS