MPL2012S3R3MHT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MPL2012S3R3MHT
JLCPCB Part #
C98331
Package
0805
Description
190mΩ 3.3uH 900mA Multilayer inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS