MCL2012S100MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MCL2012S100MT
JLCPCB Part #
C370010
Package
0805
Description
10uH 15MHz 500mΩ 60mA Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS