AS1A322517100MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
AS1A322517100MT
JLCPCB Part #
C54277739
Package
SMD,3.2x2.5mm
Description
1.2A 10uH 295mΩ 900mA Wirewound Inductor ±20% SMD,3.2x2.5mm Power Inductors ROHS