RCH110BNP-101K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH110BNP-101K
JLCPCB Part #
C5720606
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.5A 100uH 150mΩ ±10% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS