CDR7D43MNNP-470NC
MFR.Part #
CDR7D43MNNP-470NC
JLCPCB Part #
C2454015
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.9A 197.6mΩ 47uH 900mA ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS