CDRH60D45BT150NP-220MC
MFR.Part #
CDRH60D45BT150NP-220MC
JLCPCB Part #
C2595990
Package
SMD,6.6x6.3mm
Description
1.7A 1.9A 22uH 82mΩ ±20% SMD,6.6x6.3mm Power Inductors ROHS