CDRH50D28BT150NP-101MC
MFR.Part #
CDRH50D28BT150NP-101MC
JLCPCB Part #
C17351352
Package
SMD,5.3x5mm
Description
100uH 460mA 550mA 780mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS