CDMT40D20HF-1R5NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDMT40D20HF-1R5NC
JLCPCB Part #
C2453627
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
1.5uH 19.5mΩ 7.1A ±30% SMD,4.2x4.2mm Inductors (SMD) ROHS