CDRH10D68RT125NP-471PC
MFR.Part #
CDRH10D68RT125NP-471PC
JLCPCB Part #
C2454855
Package
SMD,10.2x10.2mm
Description
470uH 562mΩ 680mA 680mA ±25% SMD,10.2x10.2mm Power Inductors ROHS