CDR7D28MNNP-101NC
MFR.Part #
CDR7D28MNNP-101NC
JLCPCB Part #
C2638892
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
100uH 524mΩ 650mA 750mA ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS