CDEPI99NP-220MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDEPI99NP-220MC
JLCPCB Part #
C2835869
Package
SMD-4P,10.5x9.5mm
Description
2.82A 2.82A 22uH 23mΩ ±20% SMD-4P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS