125CDMCCDS-220MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
125CDMCCDS-220MC
JLCPCB Part #
C2454075
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
22uH 33.7mΩ 6.5A 8.5A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS