SWXSPBCVE0-30.875000
MFR.Part #
SWXSPBCVE0-30.875000
JLCPCB Part #
C22449221
Description
-40℃~+85℃ 30.875MHz 30pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS