SWXSHBCVF0-25.000000
MFR.Part #
SWXSHBCVF0-25.000000
JLCPCB Part #
C22399802
Description
-40℃~+85℃ 20pF 25MHz 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS